כמה עולה ייפוי כוח מתמשך?

מחירו של ייפוי כוח מתמשך מושפע ממספר גורמים. כמו צוואה, ייפוי כח מתמשך הוא אחד מן המסמכים המשפטיים הנוגעים לכולנו. באמצעותו, אנו יכולים לבחור, בעודנו כשירים וצלולים, מיהו האדם או מספר האנשים, אשר ידאגו לענייניו כשלא נוכל לדאוג לעצמנו, ולהימנע מהצורך במינוי אפוטרופוס עלינו.

זהו כלי משפטי חדש יחסית, המאפשר לכל אדם כשיר מגיל 18 ומעלה להחליט מי יהיה זה שייכנס בנעליו וידאג לזכויותיו, בריאותו ורווחתו, אם וכאשר הוא לא יהיה מסוגל לעשות כן.

ייפוי כח מתמשך אינו מצריך התערבות שיפוטית כלל, לא בשלב עריכתו ולא בשלב הכנסתו לתוקף. הוא מהווה אלטרנטיבה למינוי אפוטרופוס, פרוצדורה אשר ניתן לבצעה אך ורק על ידי הגשת בקשה לבית המשפט, ובכך גלום יתרון גדול.

כמו כן, במסגרת ייפוי כח מתמשך, הממנה הוא זה שקובע מי יטפל בענייניו, כמו גם מתי ייכנס ייפוי הכח לתוקפו, את היקף סמכויותיו של הממונה והוראות לביצוע תפקידו. לעומת זאת, בעת מינוי אפוטרופוס, האדם הזקוק לו, כבר אינו במצב להביע את עמדתו לגבי זהות האפוטרופוס ובוודאי שלא לקבוע עבורו הנחיות לאופן קבלת החלטות עבורו.

עבור מי שמעוניינים לצמצם עד למינימום הכרחי את התערבות גורמי המדינה בשלב של חוסר כשירות, ייפוי כוח מתמשך הוא מענה מושלם.

הידעת?

אפוטרופוסות

/ מחיר
יקר
/ גמישות
/ פטור מאגרה

ייפוי כוח מתמשך

/ מחיר
זול
/ גמישות
/ פטור מאגרה

צור קשר

/ זמינות מיידית

  ייפוי כח מתמשך – מחיר

  בדומה לשירותים משפטיים אחרים, ובהעדר הסדרה מחייבת של מחיר אחיד לשירות זה, בהיותו כה רב פנים וגמיש, ובשל כך שהוא מצריך ניסיון ויכולת ניסוח להסדרת ההוראות המקדימות של הממנה כראוי, אין תשובה חד משמעית לשאלת העלות של ייפוי כח מתמשך, אך אנו מציעים מחיר תחרותי לעומת מחיר השוק.

  המחיר תלוי בין היתר במורכבות ייפוי הכח, המשפיעה על זמן העבודה הדרוש לצורך הכנתו:

  • האם הממנה מעוניין למנות אדם אחד שיטפל בכל ענייניו, או למנות מספר מיופי כח שונים?
  • האם יש להסדיר נושאים רבים במסגרת ייפוי הכח, או שמדובר על ייפוי כח מתמשך לנושא אחד, האם יינתנו הוראות מקדימות מפורטות או יושאר שיקול דעת מלא ובלי הוראות מקדימות, האם ייעשה שימוש באופציות הבחירה שמעניק החוק, או שהממנה יבחר בברירת המחדל, וכיו"ב.

  כמו כן, כמו בכל נושא משפטי אחר, טיב המומחיות והניסיון המקצועי של עורך הדין, גם הם משפיעים על עלות השירות.

  במישור זה נדגיש כי לייפוי כח מתמשך יש משמעות מרחיקת לכת על חייו של הלקוח, שהרי הוא מוסר לידיו של אחר את הכח לנהל את ענייניו ולקבל החלטות עבורו כאשר הוא לא יהיה מסוגל לדאוג לעצמו.

  משכך, יש לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה אשר ינסח ייפוי כח מתמשך מקיף ומפורט, המשקף בדיוק את רצונותיו של הלקוח ואין זה מומלץ לבחור את עורך הדין רק על פי פרמטר המחיר. רוצים לדעת עוד? המדריך המלא למינוי ייפוי כוח מתמשך. 

  מדבר בשמי ובשם קרובי משפחתי שמקבלים שירות ברמה גבוהה: מקצועי – אנושי – אישי, מצוות עורכי הדין דפנה ואביתר רגר. לכל פנייתנו בכל שעה אנו מקבלים תגובה מידית ועניינית, עמם אנו מרגישים מוגנים ובטוחים מכוון ששומרי החוק האמתיים עומדים אחרינו. א.ז.

  אני מבקשת להביע את הערכתי כמנכ"ל עמותת "איכות בשיקום" לעבודתנו המשותפת רבת השנים. סבלנותכם ונכונותכם ללמד ולהרבות ידע, כמו גם העבודה לאור ערכים של מנהל תקין, יושרה והגינות – מאפשרים להמשיך ולקדם את מטרות העמותה לטובת נפגעי נפש ובני משפחותם.

  עבודתכם נעשית ברמה מקצועית ומשביעת רצון תוך הפגנת ידע רב בתחום העסקת עובדים, מכרזים ועוד. דבר המאפשר לנו לקבל החלטות מושכלות ובזמן אמת ככל שניתן.

  א.ר.

  לעו"ד אביתר רגר שלום רב,

  בהמשך להתנהלותך עם אימי, י.ו. וטיפולך בבקשתה לייפוי כח מתמשך למן ההתחלה ועד סוף התהליך. על פי בקשתה של אימי ואנוכי גם כן, מבקשים אנו להודות לך בהערכה רבה על התנהלותך, שאינה מובנת מאליה. על הבקיאות, ההגינות, החוכמה והמיומנות המקצועית המובהקת. ועם זאת היחס האנושי והסבלנות הנדירה (הינך ״מענטש״…).

  בתודה ובברכה וישר כוח,
  י.ו., ר.ו.

  בשנים האחרונות זכיתי ליהנות, מספר פעמים, משירותיהם המשפטיים של עורכי הדין דפנה ואביתר רגר, בין היתר בליטגציה, לווי עסקאות נדל"ן ויעוץ בדיני עבודה. אביתר ודפנה הנם עורכי דין מקצועיים ביותר שמעניקים ללקוח שירות מקצועי מדרגה ראשונה עם יחס אישי מיוחד.

  רציתי להודות למשרד רגר את רגר על השירות האדיב, הזמינות, התגובה המידית והעניינית, ההמלצות, העצות, על הרצון ללמד ולהסביר ובמיוחד על הידע המקצועי שאיפשר לנו להיות בטוחים שאנחנו מיוצגים בביטחה לאורך כל העסקה. תודה רבה!

  עריכת ייפוי כח מתמשך

  לאור משמעותו כבדת המשקל של מסמך זה, נקבע בחוק כי עריכת ייפוי כח מתמשך תיעשה אך ורק על ידי עורך דין אשר עבר הסמכה ייחודית לעניין זה על ידי משרד המשפטים. כלומר, לא כל עורך דין רשאי לערוך ייפוי כח מתמשך.

  מלבד ניסוח המסמך עצמו, על עורך הדין לוודא כי הלקוח מבין את משמעות המסמך וכי בחר לתפקיד את האדם או מספר האנשים המתאימים ביותר לטעמו.

  עליו להחליט מהו מועד כניסתו לתוקף של ייפוי הכח וכן רשאי הוא לקבוע הנחיות לגבי אופן קבלת ההחלטות לגביו, בעניינים אישיים, רכושיים ורפואיים כאחד.

  עורך הדין אביתר רגר הוסמך בקורס ההכשרה הראשון לעריכת ייפוי כח מתמשך ועד כה ערך ייפוי כח רבים, כך שלו הידע והניסיון המקצועי לבניית מסמך מפורט אשר ייתן מענה לכל ההיבטים הדרושים ויבטיח את זכויות הממנה באופן מיטבי.

  לחצו לשיחה צרו קשר

   צור קשר

   / זמינות מיידית