ייפוי כוח מתמשך – דוגמאות וטפסים

/ דוגמא לטפסים: ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות ומסמך הבעת רצון

טפסים למילוי

טופס הנחיות מקדימות

מאפשר לתת הנחיות מקדימות שיחייבו אפוטרופוס עתידי שטרם מונה ואשר זהותו אינה ידועה למי שנותן את ההנחיות. אם וכאשר ימנה בעתיד בית המשפט אפוטרופוס על מי שנתן את ההנחיות המקדימות. הנחיות אלה יחייבו את האפוטרופוס. כלי זה מיועד למי שאינו רוצה או אינו יכול לנקוב כיום בשמו של מישהו שימונה כמיופה כוח שלו במסגרת ייפוי כוח מתמשך, למשל מישהו ערירי.

להורדת טופס הנחיות מקדימות

טופס ויתור על סודיות רפואית

זהו טופס רשות אשר נועד להבטיח שאם חלילה מי שמונה במסגרת ייפוי כוח מתמשך לא יאושר בשלב הבקשה להכניס את ייפוי הכוח המתמשך לתוקף, יוכל האפוטרופוס הכללי לפרט מה סיבת הסירוב לאשר. סירוב לאשר ייתכן רק במקרים בהם בעת הבקשה מתברר כי אותו מיופה כוח אינו עומד בקריטריונים הקבועים בחוק, למשל, הוא הפך פושט רגל ולכן אינו רשאי להיות מיופה כוח בעניינים רכושיים. כאמור, אין חובה לחתום עליו, אך זוהי אפשרות.

להורדת טופס ויתור על סודיות רפואית

טופס לייפוי כח רפואי

להורדת טופס לייפוי כוח רפואי

טופס הבעת רצון

טופס המאפשר למי שמכהן כבר כאפוטרופוס, להביע את רצונו מי יהיה האפוטרופוס שיחליף אותו אם חלילה לא יוכל להמשיך לכהן. מצב זה מוכר להורים המשמשים אפוטרופוס לילדם הנזקק לכך בשל פגיעה כלשהי וחרדים מהיום שאחרי לכתם. בית המשפט יהיה חייב להתחשב בהבעת הרצון, אך כמובן אינו כבול בה.

להורדת טופס הבעת רצון

בקשה למינוי תומך בקבלת החלטות

טופס לדוגמה מבית המשפט לענייני משפחה למען מינוי תומך\כים בקבלת החלטות, אם הגדרת סמכויות לכלל ענייני המייפה, עניינים רכוש או עניינים אישיים.

להורדת טופס בקשה למינוי תומך בקבלת החלטות

מידע חשוב

תקנות ייפוי כוח מתמשך

הן פרי חקיקה מהפכנית בחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון מס' 18), התשע"ו, שנכנסה לתוקף באפריל 2017. לקריאת תקנות ייפוי כוח מתמשך לחצו כאן.

ייפוי כוח מתמשך: דוגמא לתעודת הסמכה לעורך דין

לא כל עורך דין מתמכה בחקיקה החדשה בתחום ייפוי כוח מתמשך. לפניכם אסמכתה להכשרה בתיקון לחוק מטעם האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים. ייפוי כוח מתמשך – דוגמה לתעודת הסמכה לעורך דין.

המדריך לממנה ייפוי כוח מתמשך – שאלות ותשובות

מדריך מלא ומקיף למינוי מיופה כוח מתמשך, מתחילת התהליך ועד סיומו. לקריאה לחצו כאן.

דוגמאות לטפסים מלאים ולתשובות מתהליך ייפוי כוח מתמשך

אישור הגשה של ייפוי כוח מתמשך

השלב הסופי בהגשת יפוי כוח מתמשך למשרדי האפוטרופוס הכללי, המתבצע על ידי עורך דין מוסמך באופן דיגיטלי ומהווה אסמכתא ראשונית להכשרת התהליך.

להורדת אישור הגשה של ייפוי כוח מתמשך

אישור הפקדה של ייפוי כוח מתמשך

אישור מטעם האפוטרופוס הכללי על קבלת הבקשה להפקדת ייפוי כוח מתמשך, מהווה אסמכתא המאשרת את קבלת המסמכים והתחלת דיון לקראת אישור הבקשה.

אישור לדוגמה על הפקדה של ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך – עותק חתום

עותק מטופס הגשת בקשה לייפוי כוח מתמשך אל משרד המשפטים – האפוטרופוס הכללי, על ידי עורך דין מומחה לעניין, כולל אישור הפקדה.

דוגמה לעותק חתום של ייפוי כוח מתמשך

טופס כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך

טופס הצהרה על כניסה לתוקף של יפויי כוח מתמשך מטעם משרד המשפטים – האפוטרופוס הכללי, הדורש את חתימת מיופי הכוח לצד צרוף של חוות דעת מומחה ומסמכים רלוונטיים נוספים.

דוגמה לטופס כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך

אישור כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך

אישור כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך הוא האסמכתא שמאשרת את קבלת הבקשה ותופקד אצל האפוטרופוס הכללי לעת צורך.

דוגמה לאישור כניסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך

משרדנו עומד לרשותכם בכל שאלה ועניין בנוגע לייפוי כוח מתמשך. נשמח לסייע לכם במתן פתרונות משפטיים המותאמים באופן אישי לצרכיכם ולדרישותיכם.

אם אתם מעוניינים לתכנן את עתידכם ולשלוט עליו, צרו איתי קשר עוד היום. לליווי מלא בתהליך החתימה על ייפוי כוח מתמשך ובהתחייבות למחיר הטוב ביותר, התקשרו: 077-9967722 או השאירו פרטים בטופס המצורף.


אולי יעניין אותך גם:

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך מחליף תהליך ארוך ויקר של מינוי אפוטרופוס ומעניק לכם שקט משפחתי ואישי. כך תוכלו לתכנן את העתיד שלכם – כבר היום!

לחצו כאן >

כמה עולה ייפוי כוח מתמשך?

מה המחיר של ייפוי כוח מתמשך? ומהם הגורמים המשפיעים על המחיר?

לחצו כאן >

הכנסה לתוקף של ייפוי כוח מתמשך

כל השלבים הנדרשים לכניסתו לתוקף של ייפוי כוח מתמשך: מדריך שלב אחר שלב

לחצו כאן >
לחצו לשיחה צרו קשר

    צור קשר

    / זמינות מיידית